KONST / Litografier / Färglitografi 14246107
nr 1424 6107
Ã…ke Norlander
(1943-1991), Sverige
Interiör. Signerad, numrerad 28/100. Färglitografi, bildmått: 48x61, yttermått inklusive ram: 65x78 cm
Åke Norlander, svensk bildkonstnär född 1943, död 1991.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:06:39
9/10 00:22:11
Ã…ke Norlander
Läs mer om Ã…ke Norlander